Terminal płatniczy – Świdnica

Odbierz terminal płatniczy za 0 pln

Terminal płatniczy – Świdnica

Terminal płatniczy – Świdnica

Kto powinien posiadać terminal płatniczy?
Od 01 stycznia 2022 roku, przedsiębiorcy, powinni zapewnić swoim klientom, możliwość zapłaty za towary oraz wykonane usługi, dodatkową formą płatności, inną niż gotówka. Należy podkreślić, że najkorzystniejszym rozwiązaniem jest terminal płatniczy, przede wszystkim nie pozostawia żadnych wątpliwości co do zastosowania się do przepisu, dodatkowo  jest to najwygodniejsza forma płatności, a jak pokazują badania, znacząco podnosi wartość dokonywanych zakupów.

Jaki terminal płatniczy wybrać?
Obecnie na rynku mamy wielu dostawców terminali, jednym z kryteriów wyboru na pewno jest koszt użytkowania, który składa się z opłaty za dzierżawę oraz z opłaty z tytułu transakcji. Dodatkowo należy zwrócić szczególną uwagę na możliwość integracji terminala z kasą fiskalną, ponieważ od pierwszego lipca 2022 roku, każdy kto posiada kasę fiskalną OnLine jest zobligowany do połączenia tych urządzeń, w taki sposób, aby kasa fiskalna automatycznie przekazywał informację do terminala o wartości transakcji, może to się odbywać przewodowo lub bezprzewodowo.

Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w terminal płatniczy?
Zdecydowanie polecamy specjalistyczne punkty z kasami fiskalnymi. W Świdnicy przy ul. Zamenhofa w naszym salonie WOLNET , można poznać ofertę najlepszych dostawców terminali, wybraliśmy dla Państwa tylko najkorzystniejsze, sprawdzone rozwiązania, można zobaczyć sprzęt na żywo, porównać ofertę oraz urządzenia.
Przeprowadzimy całą procedurę od początku do końca, włącznie z instalacją, integracją i szkoleniem.

Zapraszamy WOLNET Świdnica – terminale płatnicze

Terminal płatniczy

Udostępnij