Instalacje

Internet to dziś podstawa komunikacji, a monitoring – najlepsza gwarancja bezpieczeństwa. Ale jeśli chcesz, aby obydwa te narzędzia dobrze spełniały swoją rolę, musisz zadbać o właściwą instalację sieci telekomunikacyjnej, a to mogą Ci zapewnić tylko specjaliści tacy jak my.

LAN WiFi – nowoczesny internet w domu i w firmie

Nie wiesz jak zaprojektować i zbudować przewodową lub bezprzewodową sieć lokalną, która zapewni Ci stabilne połączenie między urządzeniami oraz szybki transfer danych i ich bezpieczeństwo?

Zostaw to nam! Mamy wiedzę, doświadczenie i narzędzia, które pozwolą na wykonanie całości prac związanych z rozplanowaniem i instalacją takiej sieci szybko i sprawnie, zadbamy także o optymalizację jej działania i solidne zabezpieczenie wszelkich zasobów sieciowych.

Telewizja przemysłowa – o czym warto pamiętać?

System monitoringu sprawdzi się jako skuteczny środek bezpieczeństwa zarówno w domu, jak i w firmie, ale tylko wtedy, gdy zostanie prawidłowo wdrożony.

Musimy pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu kamer i umiejętnej konfiguracji sprzętu służącego do podglądu i rejestracji obrazu, równie ważny jest też właściwy dobór akcesoriów (np. zasilacza). Powierzając nam montaż i konfigurację telewizji przemysłowej, możesz mieć pewność, że zadbamy o wszystkie te kwestie.

    zapraszamy do kontaktu

    Ludwika Zamenhofa 46
    58-100 Świdnica

    zostaw telefon - oddzwonimy