Komputery
Świdnica

Sprzęt komputerowy ma dziś ogromne znaczenie w biznesie – od niego przecież w dużej mierze zależy efektywność i sprawne działanie każdej firmy.

Doskonale zdajemy z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym klientom wyłącznie rozwiązania IT najlepszej jakości: komputery, które cechuje wysoka wydajność i niezawodność w działaniu i oraz oprogramowanie, które jest jednocześnie skuteczne, bezpieczne i proste w obsłudze.

sklep komputery świdnica Wolnet

Jak komputer to tylko w Wolnet Świdnica

KORZYSTNE ROZWIĄZANIA

Proponujemy atrakcyjne formy finansowania (raty dla klientów indywidualnych, leasing, sprzedaż z odroczonym terminem płatności dla firm), które optymalizują koszt zakupów w naszym sklepie.

Nowy komputer od ręki

Możemy bezpłatnie skonfigurować zakupiony przez Ciebie sprzęt komputerowy, tak aby od razu był gotowy do pracy. Chętnie dostarczymy go też pod wskazany adres i zadbamy o właściwy montaż.

BOGATY WYBÓR OPROGRAMOWANIA

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę oprogramowania komputerowego, w tym programy księgowo-sprzedażowe i inne narzędzia biurowe niezbędne w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Jak skonfigurować wydajny i niezawodny zestaw komputerowy?

Składany zestaw komputerowy z indywidualnie dobranymi podzespołami to często korzystniejsza alternatywa dla gotowego komputera, ponieważ pozwala skonfigurować sprzęt idealnie dopasowany do specyficznych potrzeb konkretnego użytkownika.

Nie jesteś pewien, jak dużo pamięci operacyjnej potrzebujesz albo jaki procesor sprawdzi się w Twojej pracy? Nie martw się, chętnie doradzimy w wyborze. Pomożemy Ci tak dobrać komponenty, aby Twój nowy komputer spełniał wszystkie Twoje wymagania i gwarantował zawsze bezproblemową pracę, naukę oraz rozrywkę.

wybrane zestawy komputerowe

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, w celu uzyskania wiążącej oferty, prosimy o kontakt.
W naszej firmie znajdziesz także kasy fiskalne, e-podpis lub zamówisz usługi IT. Zapraszamy do kontaktu.

OPROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE – DLACZEGO WARTO KUPIĆ JE U NAS?

Komputer bez oprogramowania jest właściwie bezużyteczny, dlatego trzeba go wyposażyć w system operacyjny, pakiety biurowe, programy branżowe – słowem: wszystkie narzędzia niezbędne do jego użytkowania.

Szeroki wybór takiego oprogramowania dostępny jest w naszym sklepie. Nasi specjaliści chętnie doradzą w wyborze odpowiednich narzędzi, a także zajmą się ich instalacją i konfiguracją. Mogą również – w razie potrzeby – przeprowadzić niezbędne szkolenie z zakresu użytkowania zakupionych u nas programów.

    zapraszamy do kontaktu

    Ludwika Zamenhofa 46
    58-100 Świdnica

    zostaw telefon - oddzwonimy