KASY FISKALNE Świdnica

Nasza firma od lat zajmuje się dostarczaniem przedsiębiorcom najlepszych rozwiązań fiskalnych, idealnie dopasowanych do ich potrzeb oraz specyfiki poszczególnych branż rynku sprzedażowego.

 • Posiadamy w swojej ofercie urządzenia fiskalne najbardziej renomowanych marek: POSNET, POSPAY, ELZAB, DATECS, IPOS, ACLAS.
 • Stale poszarzamy asortyment naszego sklepu, aby móc oferować klientom największy w Świdnicy wybór dostępnych od ręki modeli kas i drukarek.
 • Wszystkie zamówienia realizujemy w ekspresowo krótkim czasie.
 • Zapewniamy profesjonalny serwis kas i drukarek fiskalnych na miejscu.
Kasy fiskalne online Świdnica
Mała, prosta w obsłudze kasa fiskalna POSNET

Potrzebujesz małej, prostej w obsłudze kasy fiskalnej? A może szukasz bardziej rozbudowanego systemu kasowego?

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy najbardziej unikalne rozwiązania na rynku, w tym najnowocześniejsze (wyposażone w ekran dotykowy i wbudowany terminal płatniczy, obsługiwane podobnie jak smartfon) oraz najmniejsze (świetnie sprawdzające się w biznesach mobilnych wymagających częstych dojazdów do klienta) istniejące obecnie kasy fiskalne.

Mała, średnia czy duża kasa fiskalna? A może system sprzedaży?

Różne przedsiębiorstwa potrzebują różnych rozwiązań. Niektóre wolą rozbudowane technologicznie, innowacyjne systemy sprzedażowe obsługiwane za pomocą komputera lub tabletu. Inne chętniej wybierają tradycyjne kasy fiskalne o niewielkiej wadze i kompaktowych wymiarach. Nie jesteś pewien, jaki sprzęt sprawdzi się w Twoim przypadku? Służymy radą! Opowiedz nam o swoim biznesie, a doradzimy Ci najlepszy dla Ciebie wybór.

kasa fiskalna Neo-XL

wybrane kasy fiskalne

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, w celu uzyskania wiążącej oferty, prosimy o kontakt.W naszej firmie znajdziesz także komputery, e-podpis lub zamówisz usługi IT. Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego na www.lepszylaptop.pl

Dlaczego warto?

Kompleksowa obsługa – dbamy o każdy szczegół transakcji, od pomocy w doborze odpowiedniego urządzenia i jego przygotowania do pracy po wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemów.
Szkolenie – obsługa kasy fiskalnej nie należy do najłatwiejszych zadań, ale dzięki nam nawet najbardziej początkujący użytkownik będzie w stanie opanować tę umiejętność w mgnieniu oka.
Programowanie – nie musisz zagłębiać się w tajniki działania kas fiskalnych, nasi specjaliści zaprogramują zakupione przez Ciebie urządzenie tak, abyś od razu mógł na nim wygodnie pracować.
Minimum formalności – załatwiamy bezpłatnie w imieniu klienta wszelkiego rodzaju procedury związane z rejestracją nowej kasy fiskalnej i uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na jej użytkowanie.
Fiskalizacja – bierzemy na siebie także aktywację urządzenia, czyli przestawienie go z trybu szkoleniowego na tryb fiskalny, umożliwiające rozpoczęcie rejestracji sprzedaży przy jego użyciu.
Profesjonalizm – świadczymy usługi na najwyższym poziomie zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na najlepszy sprzęt i rzetelną usługę serwisową przy niewygórowanych kosztach.

Często zadawane pytania

Kasa fiskalna to urządzenie służące do rejestracji transakcji handlowych, dlatego jej posiadanie jest wymogiem w przypadku wielu rodzajów działalności gospodarczych opartych na sprzedaży towarów bądź usług. Wymóg ten dotyczy praktycznie wszystkich przedsiębiorców, których firmy osiągają roczny obrót na poziomie 20 000 zł. Wyjątek stanowią branże takie jak mechanika samochodowa, doradztwo podatkowe czy kosmetologia, objęte obowiązkiem rejestracji za pomocą kasy fiskalnej każdej transakcji, niezależnie od wysokości osiąganych obrotów. Kwestie te reguluje szczegółowo Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących.

Jeśli nie jesteś pewien czy obowiązuje Cię wymóg instalacji kasy fiskalnej i w jakim terminie powinieneś to zrobić, skontaktuj się z nami. Rozstrzygniemy Twoje wątpliwości.

Zakup kasy fiskalnej zawsze zaczyna się od doboru odpowiedniego urządzenia. W tym celu musimy dobrze poznać Twój biznes, a także Twoje oczekiwania oraz plany na przyszłość – dzięki temu będziemy mogli zaproponować idealne dla Ciebie rozwiązanie. Wybrany sprzęt następnie trzeba przygotować do pracy programując poszczególne funkcje i bazy, zajmą się tym oczywiście nasi eksperci. Do ich obowiązków należy również fiskalizacja urządzenia oraz sporządzenie niezbędnej dokumentacji i załatwienie formalności w urzędzie skarbowym. Na ich pomoc możesz liczyć także wtedy, gdy potrzebujesz wsparcia w procesie nauki obsługi kasy fiskalnej.

Jeśli masz jakiekolwiek obawy co do swoich umiejętności obsługi kasy fiskalnej, sprawdź je w praktyce! U nas możesz wypożyczyć dowolne urządzenie fiskalne działające w trybie szkoleniowym – pozwoli Ci to w łatwy sposób udoskonalić swoje umiejętności i przetestować je w różnych sytuacjach, a także przekonać się, czy wybrany przez Ciebie sprzęt zda egzamin w danym środowisku biznesowym.

Obsługa tych dwóch rodzajów kas fiskalnych praktycznie niczym się różni, więc jeśli opanowałeś obsługę modelu tradycyjnego, nie sprawi Ci trudności również obsługa jego nowocześniejszej wersji. Warto jednak zauważyć, że kasa fiskalna online ma jedną dodatkową funkcję, której nie posiada jej tradycyjny odpowiednik, mianowicie dzięki połączeniu z siecią umożliwia gromadzenie w Centralnym Repozytorium Kas (CRK) najważniejszych danych dotyczących funkcjonowania sprzętu, w tym: wystawianych paragonów i dokumentów niefiskalnych, sporządzanych raportów dobowych, a także informacji o dokonywanych przeglądach okresowych.

Obowiązkowej wymiany zwykłych kas fiskalnych na kasy fiskalne online musiały do tej pory dokonać między innymi warsztaty samochodowe, stacje benzynowe i obiekty gastronomiczne. Od 1 lipca 2021 roku obowiązek ten obejmie dodatkowo przedsiębiorców działających w branżach kosmetycznych i budowlanych, a także lekarzy, stomatologów, prawników oraz właścicieli siłowni i klubów fitness. Jeśli jesteś przedstawicielem jednej z tych branż, z naszą pomocą bezproblemowo możesz wymienić swój stary sprzęt fiskalny na nowoczesną kasę fiskalną online. Zadbamy o wszystkie formalności w Twoim imieniu, włącznie z uzyskaniem ulgi podatkowej w wysokości 700 zł od urzędu skarbowego.

Nie wiesz, jakie urządzenie wybrać? Odwiedź nas lub zadzwoń, doradzimy Ci w wyborze właściwego rozwiązania, optymalnie dopasowanego do potrzeb Twojego biznesu i Twoich indywidualnych oczekiwań, a jednocześnie spełniającego wymogi nowych przepisów. Nie będziesz musiał na nowo uczyć się obsługi kasy fiskalnej ani zawracać sobie głowy jej programowaniem i fiskalizacją – wszystkim zajmą się nasi specjaliści.

Stara kasa fiskalna, której już nie używasz, musi zostać wykreślona z rejestrów urzędu skarbowego. Aby dokonać wyrejestrowania, konieczne jest odczytanie jej pamięci fiskalnej, a następnie dostarczenie urzędowi kopii protokołu poświadczającego przeprowadzenie tej procedury. Do wykonania odczytu upoważnieni są wyłącznie profesjonalni serwisanci, natomiast formalności urzędowe z reguły przedsiębiorcy załatwiają samodzielnie, jeśli jednak chcesz oszczędzić sobie kłopotu, możemy zrobić to wszystko za Ciebie – najpierw wykonamy odczyt pamięci fiskalnej, a potem przedłożymy stosowną dokumentację w urzędzie.

  zapraszamy do kontaktu

  Ludwika Zamenhofa 46
  58-100 Świdnica

  zostaw telefon - oddzwonimy