SERWIS komputerowy

Masz problemy z komputerem i nie wiesz jak je rozwiązać? Zgłoś się do nas!

  • Od 20 lat prowadzimy serwis komputerowy zajmujący się naprawą, konserwacją i modernizacją różnego rodzaju sprzętów IT, posiadamy więc ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną z tego zakresu. Nie ma takiego wyzwania, z którym nie potrafilibyśmy sobie poradzić.
  • Zanim zabierzemy się do pracy wykonamy oczywiście bezpłatną wycenę naprawy. Ocenimy jak poważna jest awaria i ile wyniesie całkowity koszt jej usunięcia – dzięki temu wydatki z tym związane Cię nie zaskoczą.

Jak realizujemy usługę serwisu komputerowego?

SERWIS STACJONARNY

Dostarcz nam wadliwy sprzęt, a my sprawdzimy co jest przyczyną jego nieprawidłowego działania i dokonamy niezbędnych napraw.

SERWIS MOBILNY

Jeśli nie masz możliwości dostarczenia nam sprzętu, wystarczy zadzwonić i zamówić wizytę serwisanta pod wskazanym adresem.

UMOWY OUTSOURCINGOWE

Firmy, które wolą zlecać podwykonawcom obsługę infrastruktury IT, mogą powierzyć nam opiekę nad swoim sprzętem komputerowym.

Sprawdź także inne usługi IT, jakie oferujemy: kompleksowa opieka informatyczna oraz instalacje LAN WiFi czy telewizja przemysłowa. Jeśli chcesz kupić sprzęt komputerowy przez internet zapraszamy do kontaktu.

    zapraszamy do kontaktu

    Ludwika Zamenhofa 46
    58-100 Świdnica

    zostaw telefon - oddzwonimy