OPIEKA INFORMATYCZNA

Kompleksowa opieka informatyczna realizowana przez doświadczony zespół ekspertów gwarantuje zawsze sprawne działanie całego środowiska IT i daje firmie większe możliwości rozwoju.

Największe zalety takiego rozwiązania to:

 • oszczędność (nie musisz inwestować w budowę działu IT);
 • bezpieczeństwo (Twoja infrastruktura IT będzie pod stałą kontrolą);
 • pełne wsparcie (nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji 24h/7);
 • szybki czas reakcji (wszystkie problemy rozwiązywane są na bieżąco).

Jakie usługi można u nas zrealizować?

NAPRAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Nie każdy niedziałający sprzęt komputerowy nadaje się od razu do wyrzucenia. Większość z nich można naprawić i to niedużym kosztem. Sprawdź, czy Twoje urządzenie też można uratować i czy to się opłaca – umów się na bezpłatną wycenę naprawy.

MODERNIZACJA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Twój komputer działa zbyt wolno? Ciągle się zawiesza? To niekoniecznie oznacza, że trzeba go wymienić na nowszy model. Być może wystarczy rozbudowa lub wymiana podzespołów na bardziej wydajne – w ten sposób ulepszysz swój sprzęt bez ponoszenia wygórowanych kosztów.

MONTAŻ PODZESPOŁÓW W SPRZĘCIE KOMPUTEROWYM

Kupiłeś nową kartę graficzną albo dysk, ale nie wiesz jak je bezpiecznie zamontować w komputerze? Poproś o pomoc naszych wykwalifikowanych serwisantów! Jeśli dokonałeś zakupu tych komponentów w naszym sklepie, usługę montażu wykonamy bezpłatnie.

Wsparcie pracy zdalnej

Pandemia COVID-19 wymusiła globalną transformację środowisk pracy, co okazało się nie lada wyzwaniem dla wielu przedsiębiorców – cyfryzacja niesie bowiem za sobą nie tylko ogromne możliwości rozwoju biznesu, ale też ogromne wymagania, którym trudno sprostać bez właściwego sprzętu i umiejętności jego obsługi.

W takiej sytuacji możesz liczyć na nasze wsparcie. Dostarczymy Ci odpowiednie narzędzia i doradzimy jak zadbać o bezpieczeństwo, efektywność oraz wygodę pracy realizowanej w sposób zdalny.

OCHRONA DANYCH

Dane komputerowe – zarówno prywatne, jak i firmowe – często są celem ataków hackerskich. Zdarza się też, że ulegają zniszczeniu na skutek ludzkiego błędu lub uszkodzenia sprzętu. Aby zapewnić  im maksymalne bezpieczeństwo, należy zadbać o ich właściwą archiwizację, regularne tworzenie kopii zapasowych oraz ochronę przed nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz. Nasi eksperci doradzą jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej do tego celu i wdrożą je w Twojej firmie lub domu.

INSTALACJA OPROGRAMOWANIA

Zaopatrzyłeś się w oprogramowanie, które może usprawnić Twoją pracę, ale masz problem z instalacją lub nie wiesz jak przeprowadzić konfigurację? Nasi specjaliści posiadają praktyczną znajomość wszelkiego rodzaju programów komputerowych i wieloletnie doświadczenie w ich obsłudze, mogą więc przeprowadzić za Ciebie cały proces instalacji i konfiguracji dowolnego systemu czy programu, a w razie potrzeby także doradzić w ich właściwym doborze. Umów się na konsultację.

  zapraszamy do kontaktu

  Ludwika Zamenhofa 46
  58-100 Świdnica

  zostaw telefon - oddzwonimy